Grupper

Gruppens navn
Hvilke kommuner dækker gruppen?
Att. Arbejdsgiver arb. adresse Kontakt E-mail
Albertslund/Glostrup Jannie Juul Rabech Lægerne Schunck – Glostrup 6048 1190 janniejensen1972@gmail.com
Allerød Lise Mette Albrektsen Allerød lægeklinik lisealbrektsen@gmail.com
Ama’r
Kastrup & Dragør
Joan Munkebæk Lægerne
Kongelundsvej 434
2770 Kastrup
joanmunkebaek@yahoo.dk
Bagsværd Mariette Kryger Lægerne Leander & Nielsen
Bagsværd Hovedgade 192
2880 Bagsværd
20778852 mariettejepsen@hotmail.com
Birkerød Julie Saugman Lægerne Dupont & Johansen
Tværvej 3
3460 Birkerød
45811919 dokbirk@plcsys.dk
Bispebjerg
Bispebjerg & Nørrebro
Betina Vølund Lægerne Ebbesen og Bechsøfft
Frederiksborgvej 86, 2. sal
2400 Kbh. NV
35812152 famvoelund@yahoo.dk
Blæksprutterne
København/Sundby -2300S
Annelise Schøsler Amagercenterets læger
Reberbanegade 3
2300 Kbh S
aschoesler@outlook.dk
Bornholm Helle Westergaard Svaneke Lægehus
Lindevej 5B
3740 Svaneke
56496003 hellewestergaard@mail.tele.dk
Brøndby/Rødovre Connie Rostrup Lægerne
Ursula Brøndum og Lise Dyhr
Ulsøparken 1 5 sal lej
50563933 conbja@webspeed.dk
Brønshøj/ Vanløse Susanne Wedell Klinik frisk og rask
Frederikssundsvej 192
2700 Brønshøj
38606556 reneogsus@gmail.com
Egedal Ulrik Bork
Elsebeth Larsen
Lægehuset i Stenløse 2818 0650
2182 2154
ubork@me.com

elsebethlarsen@hotmail.com

Frederiksberg Tine Lassen
Gitte Darling
Lægerne Mink og Ullstad
Godthåbsvej 123, st. tv.
2000 Frederiksberg
38873022 tinelassen_1@hotmail.com

darling@c.dk

Frederikssund Gitte Sørensen Lægerne Langes Torv
Østergade 1 Y, 1. sal dør 2,
3600 Frederikssund
4731 24 70
47 31 59 11 (akut).
laegernelangestorv@gmail.com
Furesø Birgitte Scheldt Værløse Lægehus
Bymidten 39
3500 Værløse
4046 5745 birgitte@scheldt.dk
GHC
Gentofte, Hellerup & Charlottenlund
Ledig
Gribskov Gitte Gadegaard
Winnie Bergstedt
Lægerne Vestergade
3200 Helsinge
4879 4114 gitte.lvh@laegemail.dk

Winnie.lvh@laegemail.dk

Helsingør Birgit Søgaard Hansen Læge Nina Rummel 2941 4266 birgitsh@icloud.com
Hillerød Ledig
Hovedgaden 43
Hørsholm
Hannelore Prehn Lægerne
Hovedgaden 43
Hørsholm
2286 6769 cphp@privat.dk
Hvidovre Ledig
LIV
Rødovre Lægehus
Mette Marie Hallund Rødovre Lægehus
Rødovre centrum 272
36413300 Mette@rlhus.dk
Lyngby Stine Mandal Lægerne Gibsholm-Madsen
Klampenborgvej 232, 2. sal
2880 Lyngby
40625030 stinemandal00@gmail.com
Nivå
Nivå, Humlebæk
Jeannette Carlson Møller Humlebæk Lægecenter
Hal Kochs Vej 3,
3050 Humlebæk
49190420 Jeannettecarlson2509@gmail.com
Nordkysten
Frederiksværk, Hundested
Christina Sand Lægerne Kirkegade 10,
3300 Frederiksværk
60880937 riv.nordkysten@gmail.com

christina.b@hotmail.dk

Nord-Vest
Ballerup, Måløv,
Herlev
Dorte Drejer
Ingeborg Nordenskjold
dld@live.dk

inordenskjold@gmail.com

Rivejernet
Nørrebro
Eva Bering Lægerene
Mimersgade 47
2200 N
28136504 ebo2912@gmail.com
RIV-Vestegnen
Ishøj/
Vallensbæk
Hedehusene Tåstrup
Margit Kristensen Lægerne i Brohuset
Vejlebrovej 47, 1.
2635 Ishøj
43730177 margit@manfeld.net
SIV
Sydhavnen, Indre By, Vesterbro
Helle Kyster Pedersen Læge Birgit Reindahl
Stubmøllevej 22,
2450 København
36451445 hkyster@hotmail.com
Søborg Lisa Piontek Lægerne Kildebakkegårds Alle 39676210 lisapiontek@hotmail.com
Søllerød Ledig
Valby Farat Rehana ValbyKlinik
Toftegaards Alle 30, 3 sal
2500 Valby
70 60 60 10  farat@valbyklinik.dk
VIP
Virum
ledig
Østerbro AnnLund-Rundquist Lægerne
Robert og Bolaji Balslev
Østerbrogade 94, 1
2100 København Ø
3929 5200 annrundqvist@hotmail.com

Gruppeleder & assistent møde. Afholdes 12 november 2021 kl.9-16

2 fra hver gruppe. Hold øje med info om sted og emne.