Grupper

Gruppens navn
Hvilke kommuner dækker gruppen?
Att.Arbejdsgiver arb. adresseKontaktE-mailGruppens kontaktperson fra bestyrelsen
Albertslund/GlostrupAnnette Marcussen
Jannie Juul Rabech
Lægerne Schunck – Glostrup6048 1190awmarcussen@gmail.com
janniejensen1972@gmail.com
henriette@riv-regh.dk
AllerødLise Mette AlbrektsenAllerød lægekliniklisealbrektsen@gmail.comhenriette@riv-regh.dk
Ama’r
Kastrup & Dragør
Joan MunkebækLægerne
Kongelundsvej 434
2770 Kastrup
joanmunkebaek@yahoo.dkhenriette@riv-regh.dk
BagsværdMariette KrygerLægerne Leander & Nielsen
Bagsværd Hovedgade 192
2880 Bagsværd
20778852mariettejepsen@hotmail.comhenriette@riv-regh.dk
BirkerødJulie SaugmanLægerne Dupont & Johansen
Tværvej 3
3460 Birkerød
45811919dokbirk@plcsys.dkhelle@riv-regh.dk
Bispebjerg
Bispebjerg & Nørrebro
Betina VølundLægerne Ebbesen og Bechsøfft
Frederiksborgvej 86, 2. sal
2400 Kbh. NV
35812152famvoelund@yahoo.dkhelle@riv-regh.dk
Blæksprutterne
København/Sundby -2300S
Annelise Schøsler PoulsenAmagercenterets læger
Reberbanegade 3
2300 Kbh S
70209340
32846476
aschoesler@outlook.dkhenriette@riv-regh.dk
BornholmHelle WestergaardSvaneke Lægehus
Lindevej 5B
3740 Svaneke
56496003hellewestergaard@mail.tele.dkhelle@riv-regh.dk
Brøndby/RødovreConnie RostrupLægerne
Ursula Brøndum og Lise Dyhr
Ulsøparken 1 5 sal lej
50563933conbja@webspeed.dkhelle@riv-regh.dk
Brønshøj/ VanløseSusanne WedellKlinik frisk og rask
Frederikssundsvej 192
2700 Brønshøj
38606556reneogsus@gmail.comhelle@riv-regh.dk
EgedalKristina Bauer
Sofie Wilstrup
Lægerne Gl. Ølstykke47 18 18 18kb@47181818.dk
sw@47181818.dk
nina@riv-regh.dk
FrederiksbergTine Lassen
Gitte Darling
Lægerne Mink og Ullstad
Godthåbsvej 123, st. tv.
2000 Frederiksberg
3887 3022tinelassen_1@hotmail.com
darling@c.dk
nina@riv-regh.dk
FrederikssundGitte SørensenLægerne Langes Torv
Østergade 1 Y, 1. sal dør 2,
3600 Frederikssund
4731 24 70
47 31 59 11 (akut)
laegernelangestorv@gmail.comnina@riv-regh.dk
FuresøBirgitte ScheldtVærløse Lægehus
Bymidten 39
3500 Værløse
4046 5745birgitte@scheldt.dknina@riv-regh.dk
GHC
Gentofte, Hellerup & Charlottenlund
Hellerup Sundhedscenternina@riv-regh.dk
GribskovGitte Gadegaard
Winnie Bergstedt
Lægerne Vestergade
3200 Helsinge
4879 4114gitte.lvh@laegemail.dk
Winnie.lvh@laegemail.dk
anne-julie@riv-regh.dk
HelsingørBirgit Søgaard HansenLæge Nina Rummel2941 4266Birgitsh@icloud.comanne-julie@riv-regh.dk
HillerødElizabeth NordahnLægerene Frederiksværkgade
Hillerød
48267999@mail.dkanne-julie@riv-regh.dk
Hovedgaden 43
Hørsholm
Hannelore PrehnLægerne
Hovedgaden 43
Hørsholm
2286 6769cphp@privat.dknina@riv-regh.dk
HvidovreLediggitte@riv-regh.dk
LIV
Rødovre Lægehus
Mette Marie HallundRødovre Lægehus
Rødovre centrum 272
3641 3300Mette@rlhus.dkeva@riv-regh.dk
LyngbyStine MandalLægerne Gibsholm-Madsen
Klampenborgvej 232, 2. sal
2880 Lyngby
4062 5030stinemandal00@gmail.comanne-julie@riv-regh.dk
Nivå
Nivå, Humblebæk
Jeannette Carlson MøllerHumlebæk Lægecenter
Hal Kochs Vej 3,
3050 Humlebæk
4919 0420Jeannettecarlson2509@gmail.comgitte@riv-regh.dk
Nordkysten
Frederiksværk, Hundested
Christina SandLægerne Kirkegade 10,
3300 Frederiksværk
6088 0937riv.nordkysten@gmail.com
christina.b@hotmail.dk
gitte@riv-regh.dk
Nord-Vest
Ballerup, Måløv, Herlev
Dorte Drejer
Ingeborg Nordenskjold
dld@live.dk
inordenskjold@gmail.com
eva@riv-regh.dk
Rivejernet
Nørrebro
Eva BeringLægerene
Mimersgade 47
2200 N
2813 6504ebo2912@gmail.comeva@riv-regh.dk
RIV-Vestegnen
Ishøj/Vallensbæk, Hedehusene, Tåstrup
Margit KristensenLægerne i Brohuset
Vejlebrovej 47, 1.
2635 Ishøj
4373 0177margit@manfeld.neteva@riv-regh.dk
SIV
Sydhavnen, Inde By, Vesterbro
Helle Kyster PedersenLæge Birgit Reindahl
Stubmøllevej 22,
2450 København
3645 1445hkyster@hotmail.comeva@riv-regh.dk
SøborgLisa PiontekLægerne Kildebakkegårds Alle39676210lisapiontek@hotmail.comeva@riv-regh.dk
SøllerødLedigeva@riv-regh.dk
ValbyFarat Rehana
Kirsten Funk Petterson
Valbyklinik
Lundby og Tybjerg
3616 6356farat@valbyklinik.dk
2003kirsten@gmail.com
gitte@riv-regh.dk
VIP
Virum
Kontakt Lyngby gruppenanne-julie@riv-regh.dk
ØsterbroAnnLund-RundquistLægerne
Robert og Bolaji Balslev
Østerbrogade 94, 1
2100 København Ø
3929 5200annrundqvist@hotmail.comanne-julie@riv-regh.dk